- Jak co roku Święto Wrocławia jest czasem podsumowań, kiedy wspólnie celebrujemy sukcesy miasta, wyrażamy dumę z jego dynamicznego rozwoju, a także honorujemy osoby i organizacje zasłużone dla Wrocławia.
Tytuł Civitate Wratislaviensi Donatus - za wybitne zasługi dla Polski i Europy oraz promowanie wartości, które są fundamentem tożsamości Wrocławia - otrzymała profesor Hanna Suchocka, pierwsza kobieta sprawująca urząd Prezesa Rady Ministrów w historii Polski oraz niestrudzona rzeczniczka dialogu i pojednania - Agnieszka Rybczak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wrocławia.
,,NAGRODY WROCŁAWIA’’ Rada Miejska przyznała:
1) Barbarze Królak-Olejnik
2) Andrzejowi Czamarze
3) Katarzynie Nowak
4) Tomaszowi Wójcikowi
5) Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
,,NAGRODY PREZYDENTA’’ otrzymali :
1) Piotr Alexewicz
2) Cecylia Biegańska
3) Piotr Falkowski i Marcin Ogrodnik
4) Natalia Grosiak
5) Mieczysław Łopatka
6) Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż
7) Scanway S.A
8) Zakład Narodowy im. Ossolińskich
ZŁOTE ODZNAKI HONOROWE WROCŁAWIA
Wrocław z Wdzięcznością - Wratislavia Grato Animo:
1) Kazimierz Kimso
2) Adam Kwiatkowski
3) Gen. Wojciech Tański
Medal Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia:
Michalina Witczak


Napisz komentarz
Komentarze