Kuklice - oświadczenie rodziny 4-latka

  • 06.09.2018, 21:08 (aktualizacja 16.09.2018, 16:52)
Kuklice - oświadczenie rodziny 4-latka
Informacja o 4- latku, który rzekomo został pozostawiony "za karę" przez ojca w polu kukurydzy pod Kuklicami obiegła ogólnopolskie telewizje i portale. Dziś oświadczenie skierowane do mediów przesłał pełnomocnik rodziny chłopca.

„Nie jest prawdą aby ojciec 4 latka zostawił go w polu kukurydzy, a tym bardziej żeby była to forma kary. Moi Mocodawcy oświadczają, że w trakcie Mszy Św. chłopczyk był zniecierpliwiony. Rodzice zdecydowali, że małoletni wraz ze swoim ojcem opuści budynek kościoła. Po czym obydwoje udali się na spacer w okolice pobliskich pól uprawnych gdzie mieszczą się również uprawy należące do dziadka chłopca. W trakcie sprawdzania stanu roślina małoletni oddalił się samowolnie od rodzica i wszedł w pole kukurydzy. Ojciec dziecka natychmiast rozpoczął poszukiwania syna, które były równie kontynuowanie przez najbliższych członków rodziny w tym przez matkę. Po około godzinie poszukiwań rodzice otrzymali telefon od domowników, iż nieznany mężczyzna przywiózł dziecko do ich domu.Rodzice małoletniego są zaskoczeni i wstrząśnięci skalą złych emocji, artykułów oraz komentarzy jakie są zamieszczane w mediach oraz na portalach społecznościowych dotyczących ich rodziny. Niezrozumiałe jest dla moich Mocodawców jak można twierdzić, że ojciec chciał zostawić dziecko za karę w polu kukurydzy. Czas poszukiwań był dla rodziców dramatem, którego nie chcą przeżyć ponownie. W tym miejscu apeluje o powstrzymanie się od agresywnej krytyki i uszanowanie dobrego imienia oraz godności rodziców, jak również o nierozpowszechnianie wizerunku rodziny a w szczególności małoletniego".

W imieniu Rodziców z poważaniem
adwokat Radosław Kołtowski

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znajoma
znajoma 15.10.2019, 14:54
Gdzie kosciół w Wierzbicach a pole kukurydzu pod Kuklicami? i jakim cudem niezauważony przeszedł przez droge krajową nr 8? Na szczęście dziecku nic się niestało i miejmy nadzieje że własnie dzięki tej "fali złych emocji" nigdy wiecej nie przyjdzie im do głowy podobna kara! Tematem zajmował się też nasz regionalny "łowca pedofilów" zaskakujące jak nagle wszystko ucichło... jak widać są osoby które mogą wszystko
On
On 10.09.2018, 16:55
Słaba wersja!!! Pełnomocnik mógł wymyśleć coś mądrzejszego!! Jakby zobaczył w jakiej odległości jest kościół od miejsca znalezienia dziecka podejrzewam że nie podpisał by się pod tym imieniem i nazwiskiem.
Beemka
Beemka 09.09.2018, 12:37
Ten kosciuł to chyba w Leoni. Gasciu i ty jestes pełnomocnik.

Pozostałe