Radosław Mołoń nie kandyduje na wójta Kobierzyc – wybiera sejmik

  • 13.09.2018, 22:28
Radosław Mołoń nie kandyduje na wójta Kobierzyc – wybiera sejmik

Radosław Mołoń, były szef dolnośląskiego SLD i wicemarszałek województwa odpowiedzialny za sprawy społeczne, kulturę i sport nie będzie startował w wyborach na wójta Kobierzyc. Spekulacje na ten temat pojawiały się od dłuższego czasu w regionalnej prasie. Były wicemarszałek, prywatnie mieszkaniec Wysokiej nie zamierza jednak rezygnować z obecności w życiu politycznym Dolnego Śląska. Wystartuje w wyborach do sejmiku z listy SLD w tzw. „obwarzanku”, czyli okręgu obejmującym gminy wokół Wrocławia.

– Start do Sejmiku Dolnośląskiego jest naturalną kontynuacją moich wcześniejszych działań. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego odpowiadałem za wiele ważnych dla mieszkańców, projektów – wiele z nich było mojego autorstwa, chciałbym tę aktywność kontynuować, to dla mnie naturalna droga, mówi Radosław Mołoń.

– Stypendia dla niepełnosprawnych dzieci, programy promujące sport, podwyżki dla pracowników kultury – wszystkie te działania wymagają albo dalszego ciągu, albo przywrócenia. Myślę, że moje doświadczenie może przydać się w samorządzie, dodaje Mołoń.

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe