Program "Nasz Wrocław" – niższe ceny biletow MPK dla osób, które płacą podatki we Wrocławiu [informacja prasowa]

  • 31.12.2020, 09:51 (aktualizacja 31.12.2020, 09:58)
Program "Nasz Wrocław" – niższe ceny biletow MPK dla osób, które płacą podatki we Wrocławiu [informacja prasowa]
Od 1 stycznia 2021 roku zmieni się cennik komunikacji miejskiej. Ceny biletów okresowych MPK dla osób płacących podatki we Wrocławiu nie ulegną zmianie – wystarczy dołączyć do programu „Nasz Wrocław”.

W celu dokonania zakupu biletów okresowych w niższej cenie wystarczy zarejestrować posiadaną przez siebie kartę URBANCARD, wykorzystywaną do komunikacji miejskiej, w programie „Nasz Wrocław”, poprzez aplikację lub stronę www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw. Wrocławianie korzystający z opcji zakupu biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną przypisują do konta w programie „Nasz Wrocław” swój numer telefonu. Osoby mające kłopot z dołączeniem do programu w sposób elektroniczny mogą skorzystać z pomocy Punktu Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” telefonicznie pod numerami 71/777-71-44 i 71/777-72-87 lub osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Kotlarskiej 41.
Uzyskaj aktywny status i korzystaj ze zniżek!
Po rejestracji w programie „Nasz Wrocław” status uczestnika będzie aktywny do końca czerwca 2021 r. Należy w tym czasie potwierdzić fakt rozliczania PIT we Wrocławiu, aby aktywować go na 24 miesiące. Można to zrobić już teraz w Punkcie Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” w Urzędzie Miejskim przy ul. Kotlarskiej 41. Od 1 marca będzie możliwość automatycznej weryfikacji drogą elektroniczną - przesyłając UPO za pomocą aplikacji lub za pośrednictwem strony https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.
    
Jak dokonać zakupu biletu ze zniżką?


Sam proces zakupu nie ulega zmianie. Dodany został jedynie nowy typ biletów w taryfie „Nasz Wrocław”. W punkcie sprzedaży wystarczy poinformować o chęci dokonania zakupu wybranego przez siebie biletu okresowego objętego taryfą „Nasz Wrocław”. Na ekranie automatu stacjonarnego, poprzez stronę www.urbancard.pl lub w aplikacji mobilnej wystarczy samodzielnie wybrać taryfę „Nasz Wrocław” i sprawdzić czy zniżka odpowiednio się naliczyła.
„Nasz Wrocław” to nie tylko tańsze bilety!
Darmowe wejścia do sześciu wrocławskich atrakcji dla pełnoletnich uczestników Programu, w tym: pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i na mecz WKS Śląsk Wrocław. Poza darmowymi wejściami, z których można skorzystać w ramach specjalnej akcji, uczestnicy programu „Nasz Wrocław” i ich dzieci mogą bez ograniczeń cieszyć się zniżkami nawet do 60 procent w 58 punktach partnerskich. Do tego grona dołączają też kolejne podmioty. Z wszystkiego korzystać mogą mieszkańcy Wrocławia, którzy tutaj płacą podatki i zainstalują aplikację Nasz Wrocław.   
- Projekt okazał się dużym sukcesem. Co ważne, mimo pandemii i zamknięcia wielu instytucji rozwija się. Zachęcamy mieszkańców do aktywnego spędzania czasu w mieście i korzystania z miejskich atrakcji w sposób bezpieczny - mówi prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.  
Ponad 80 tysięcy użytkowników Programu
Z programu korzysta już ponad 80 tysięcy mieszkańców i mimo smutnego okresu pandemii ta liczba stale się zwiększa. Z danych wynika jednak, że we Wrocławiu rozlicza się ponad 400 tysięcy osób. Każda z nich już teraz może dołączyć do programu i korzystać z jego możliwości.
- Chcemy, aby mieszkańcy rozliczający PIT we Wrocławiu mogli korzystać z dodatkowych benefitów - zaznacza Marcin Urban, skarbnik miasta. - Co roku zachęcamy mieszkańców Wrocławia, by rozliczali swoje zeznanie w miejscu zamieszkania. Nie trzeba przy tym zmieniać adresu zameldowania.
Każdy pełnoletni mieszkaniec Wrocławia, który rozlicza tu podatek dochodowy, może szybko i łatwo zostać uczestnikiem programu i bez przeszkód korzystać z atrakcyjnych zniżek.

 

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe