ZA NAMI PIERWSZA SOBOTA WAKACYJNEJ AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE.

  • 17.08.2021, 20:38 (aktualizacja 17.08.2021, 20:43)
  • Źródło: NZOZ "Twój Lekarz"
ZA NAMI PIERWSZA SOBOTA WAKACYJNEJ AKCJI ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE. materiały prasowe NZOZ "Twój Lekarz"
Ponad 70 osób zostało zaszczepionych przeciw COVID-19 podczas pierwszej odsłony wakacyjnej akcji ZA#SZCZEPIONE KOBIERZYCE. W sobotę 14 sierpnia od 9:00 pacjenci przyjmowani byli w Przychodni NZOZ Twój Lekarz w Kobierzycach. Transport do Punktu Szczepień zapewnił Urząd Gminy Kobierzyce.

Akcja zostanie powtórzona w sobotę 21 sierpnia. Wszyscy chętni do przyjęcia szczepionki mogą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:30, zgłaszać się telefonicznie pod numerami: 71 36 98 120 lub 71 36 98 129. Osoby, które zgłoszą się do akcji otrzymają jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson oraz zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19. Jest także możliwość zaszczepienia dwudawkowym preparatem firmy Pfizer.

Gmina Kobierzyce ma najwyższy wskaźnik szczepień przeciw COVID-19 w powiecie wrocławskim. Według danych z rządowego portalu https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/ranking zaszczepionych jest tu 56,5% mieszkańców, co daje 40 miejsce w ogólnopolskim rankingu. Wysokim wskaźnikiem może pochwalić się także sieć Twój Lekarz. W pełni zaszczepionych jest 66,88% zadeklarowanych pacjentów placówki. 

 

 

 

 

 

Źródło: NZOZ "Twój Lekarz"

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe