Pasjonaci pływania i triatlonu – Klub Swim Club Masters Ślęza

  • 22.01.2022, 11:55
Pasjonaci pływania i triatlonu – Klub Swim Club Masters Ślęza
Klub Swim Club Masters Ślęza to grupa pływaków mieszkających we Wrocławiu i w miejscowościach gminy Kobierzyce – prawdziwych pasjonatów kochających pływanie.

Szkoleniem członków Klubu zajmuje się trzech trenerów klasy 1 – Paweł Chudoba, Dawid Ogorzałek i Michał Stasiaczek. Prowadzą oni treningi klubowe w Centrum ŚLĘZA w Bielanach Wrocławskich, propagując pływanie i triathlon. Organizują zawody pływacie dla Mastersów, obozy szkoleniowe grupowe i indywidualne. Zrzeszeni zawodnicy startują w zawodach dla Mastersów  – od 25 roku życia (w różnych grupach wiekowych).

Zaangażowanie i pasję przekazują swoim rodzinom i dzieciom, które niejednokrotnie także trenują pływanie lub triatlon w sekcji dziecięcej w Centrum Ślęza, dzięki czemu obie wspaniałe dyscypliny stają się prawdziwie wielopokoleniowe.

W 2020 r. Klub zorganizował zawody, na które zaprosił znakomitych gości. Honorowym gościem, a jednocześnie wręczającym nagrody był utytułowany zawodnik Paweł Juraszek, olimpijczyk i członek Kadry Narodowej Polski.

To systematyczność, otwartość, integracja oraz ciągły rozwój sprawiają, że zawodnicy Klubu to wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Mistrzostw Czech oraz innych zawodów rangi Masters. Klub czasami gości zawodników z innych krajów oraz innych klubów krajowych. Dzieje się to między innymi w sytuacjach, kiedy z różnych względów, nie mogą trenować w swoich macierzystych klubach. W 2021 r. z klubowiczami trenował multimedalista – paraolimpijczyk Alan Ogorzałek.

Zawodnicy Swim Masters Ślęza to byli zawodnicy, kochający ten sport, którzy 4 razy w tygodniu spotykają się na treningach. Jako duża zintegrowana grupa przyjaciół często wyjeżdża nie tylko na wspólne zgrupowania, ale i wycieczki, urlopy czy wypoczynek.

Foto: archiwum Klubu Swim Club Masters Ślęza

 

__1

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe