Klecina. Spłonęła koreańska restauracja – jedna osoba w szpitalu

  • 20.03.2022, 15:47 (aktualizacja 20.03.2022, 15:50)
Klecina. Spłonęła koreańska restauracja – jedna osoba w szpitalu

Do groźnego pożaru doszło w koreańskiej restauracji przy ul. Życzliwej na wrocławskiej Klecinie. W niedzielny poranek 20 marca (ok. 5.45 – 6.00) mieszkańców osiedla zbudziły silne wybuchy – eksplodowały dwie butle z gazem znajdujące się wewnątrz lokalu. Poważnych poparzeń doznała pracująca w lokalu 29-letnia kobieta, którą przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża, na szczęście, niebezpieczeństwo.

Z sąsiedztwa restauracji ewakuowano ponad 40 osób. W gaszeniu pożaru udział wzięło 8 jednostek Straży Pożarnej. Strażakom udało się wynieść z płonącego lokalu trzy butle Dokładne przyczyny zdarzenia określą biegli z zakresu pożarnictwa.

 

Foto: Gazeta Sąsiedzka

 

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe