Partynice. V Pokaz Ogierów Hodowlanych – już w sobotę 26 marca

  • 25.03.2022, 08:57
Partynice. V Pokaz Ogierów Hodowlanych – już w sobotę 26 marca
W sobotę 26 marca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się V Pokaz Ogierów Hodowlanych. Zobaczymy 50 reproduktorów z całej Polski, w tym 16 ogierów o topowych, sportowych rodowodach. Konie zaprezentują się w widowiskowych konkurencjach: skoki luzem, pod siodłem, w układzie ujeżdżeniowym oraz w zaprzęgach sportowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, początek pokazów zaplanowano na godz. 10:00. Wydarzenie odbędzie się na hali jeździeckiej WTWK – Partynice.

Pokazy ogierów to niezwykle widowiskowe wydarzenie, a jednocześnie jedna z najskuteczniejszych form promocji reproduktorów. 

Piąta edycja tej imprezy na Partynicach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W sobotę 26 marca wprzestronnych partynickich halach zobaczymy  50 reproduktorów z całej Polski. 16 z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy oglądać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w układzie ujeżdżeniowym oraz jednego w zaprzęgu sportowym. Możliwości skokowe zaprezentują także ogiery rasy kuc connemara i kuc walijski.
Bardzo ciekawe widowisko szykuje się z udziałem 30 ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Nie zabraknie też imponujących przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty.

Organizator wydarzenia – Dolnośląski Związek Hodowców Koni – zaprasza w sobotę od godz. 10:00 do kompleksu hal jeździeckich na ternie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

V Pokaz Ogierów Hodowlanych

26 marca (sobota) 10:00 – 16:00

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice, ul. Zwycięska 2 

Wstęp wolny

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe