OGŁOSZENIA – wzajemna pomoc małego biznesu

  • 18.03.2020, 19:56 (aktualizacja 19.03.2020, 21:38)
OGŁOSZENIA – wzajemna pomoc małego biznesu
Zamieszczamy tu bezpłatnie ogłoszenia firm działających w okolicy (usługi, posiłki na wynos i inne, potrzebne w trudnych czasach)

Pomoc psychologiczna. Homine PZP
W związku z zaistniałą sytuacją, związaną z pandemią koronawirusa, zorganizowaliśmy w naszej poradni możliwość skorzystania z BEZPŁATNEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ w ramach interwencji kryzysowej. Nasza pomoc dedykowana jest szczególnie dla osób pozostających w kwarantannie, personelu medycznego i ich rodzin ale także dla wszystkich tych, którzy wyjątkowo źle znoszą ten czas, odczuwają duży niepokój, nie potrafią poradzić sobie z emocjami, są w kryzysie psychicznym. Osoby potrzebujące zapraszamy do kontaktu z rejestracją 500 012 016. Mamy do dyspozycji kilkanaście godzin w tygodniu, zaoferowanych przez kilku z naszych specjalistów, w formacie konsultacji online.
Zapraszamy 
zespół Homine PZP

Jedzenie na wynos. Hotel Orient Palace w Bielanach Wrocławskich rozpoczął dystrybucję jedzenia w formie dostaw do domu. Hotel działa bez zakłóceń.

www.orientpalace.pl

Hotel Orient Palace

ul. Kłodzka 14

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. (71) 333 55 66

***
Catering Dietetyczny

Zostań w domu, pyszne posiłki dostarczymy pod drzwi!
W trudnych czasach udzielamy 10 proc. rabatu!
www.diet4life.pl
726 800 111

***
ChemiaDlaFirm.pl – to hurtownia profesjonalnych środków czystości dla użytku domowego i przemysłowego, odzieży jednorazowej, artykułów papierowych oraz akcesoriów do sprzątania.Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: Forlux, Eco Shine, Gold Drop, Merida, Dolphin itp. Prowadzimy sprzedaż z magazynu oraz dostarczamy pod drzwi Klienta. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo.

Zamawiaj nie wychodząc z domu!

ECOSET (właściciel sklepu internetowego ChemiaDlaFirm.pl)

Ul. Giełdowa 24 (hala 3) (teren Giełdy Kwiatowej) 52-438 Wrocław

+48 792 183 858

[email protected]

www.ChemiaDlaFirm.pl

***

Hurtowa i detaliczna sprzedaż brykietu opałowego i pelletu – ECOSET
ECOSET – to hurtownia pelletu i brykietu opałowego. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem firmy Stelmet i mamy w ofercie także certyfikowane pellety innych firm.

Prowadzimy sprzedaż z magazynu oraz dostarczamy każdą ilość pelletu pod drzwi Klienta. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Zamawiaj pellet nie wychodząc z domu! ECOSET, Ul. Giełdowa 24 (hala 3) (teren Giełdy Kwiatowej) Wrocław

+48 792 183 858  [email protected]    www.ecoset.pl

***

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe