Smiling Bar. Bielsze zęby – naturalnie, bezpiecznie i bezboleśnie

  • 29.06.2020, 12:04
 Smiling Bar. Bielsze zęby – naturalnie, bezpiecznie i bezboleśnie
Nowy salon działający przy ul. Kukuczki 7 (boczna Borowskiej) we Wrocławiu oferuje nowatorskie podejście do wybielania zębów. Trwający około 60 minut zabieg przynosi zazwyczaj rozjaśnienie się od 2 do 5 odcieni, choć efekt wybielania kosmetycznego zależy w głównej mierze od naturalnego koloru uzębienia i higieny życia. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po 20 minutach.


Smiling Bar korzysta ze specjalnego żelu wybielającego stworzonego na bazie naturalnych składników roślinnych i mineralnych. Jakość i gwarancja bezpieczeństwa metody jest potwierdzona certyfikatami Unii Europejski oraz FDA.

Sam żel jest substancją na bazie roślinnej, łagodną dla szkliwa zębów i dziąseł. Jak wygląda sam zabieg? Na zęby oczyszczone specjalnym aktywatorem przy pomocy narzędzi jednorazowego użytku nakładany jest żel. Następnie przez 20 min. trwa naświetlanie z wykorzystaniem bezpiecznej lampy LED. Ostatnim elementem jest płukanie ust. Każdy zabieg składa się z serii trzech takich naświetlań. Zabieg daje długotrwałe efekty, należy go jednak powtarzać systematycznie. Wybielenie po każdej serii utrzymuje się od 3 do nawet 6 miesięcy. Jest to oczywiście kwestia indywidualna, związana z predyspozycjami i stylem życia.  Różnego rodzaju używki takie jak m.in. czerwone wino czy papierosy, jak również zła dieta powodują odkładanie się osadu na zębach i z czasem zmianę ich koloru.


Wybielanie w Smiling Bar wyróżnia się:

szybkim efektem

brakiem bólu

zabiegiem bezpiecznym dla szkliwa i dziąseł

Używany przez nas żel wybielający nie podrażnia dziąseł ani szkliwa, gdyż działa powierzchniowo i nie wnika w strukturę zęba. Żel wykorzystywany do zabiegów w Smiling Bar zawiera naturalne składniki z roślin i minerałów. Ponadto wykorzystujemy bezpieczne światło LED, które jest nakierowane jedynie na części jamy ustnej. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna metoda wybielania dostępna na rynku.
 


 

Smiling Bar, ul. Kukuczki 7, Wrocław.
tel. 730 990 887

[email protected]

Poniedziałek - piątek 11:00-19:00

sobota 9:00 - 14:00

 

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe