Nowe stajnie wyścigowe na Partynicach

  • 17.11.2020, 18:11
Nowe stajnie wyścigowe na Partynicach foto: materiały prasowe
Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice powstają nowe stajnie wyścigowe. Inwestycja o wartości 1 798 260,00 zakłada budowę dwóch nowoczesnych stajni. W każdej z nich znajdą się 24 boksy dla koni oraz pomieszczenia zaplecza administracyjno-socjalnego takiej jak: paszarnia, siodlarnia, pokój trenera, sanitariaty.

Każdy z budynków zaprojektowano w układzie jednotraktowym z 24 boksami o wymiarach 3,5x3,5m po obu stronach przejścia. Stajnie wyposażone będą w przepływowe automatyczne poidła dla koni z systemem zabezpieczającym przed zamarzaniem realizowanym przez ułożenie z kablem grzejnym oraz karmidła plastikowe z możliwością zadawania paszy z korytarza bez konieczności otwierania boksu.

Każda ze stajni wyposażona w instalacje: wodociągową, elektryczną, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczną.

Inwestycję realizuje firma Firma Gillmet Sp. z o.o. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 grudnia 2020 roku.

Parametry dla projektowanych budynków stajni:

Kubatura obiektu: 2075 m3

Wysokość obiektu: 4,58 m

Wysokość obiektu do spodu okapu: 2,69 m

Długość dłuższego boku (elewacji północnej i południowej): 50,52 m

Długość krótszego boku (elewacji wschodniej i zachodniej): 11,02 m

Powierzchnia zabudowy: 537,14 m2

__1

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe