Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice gra z WOŚP

  • 25.01.2021, 10:03
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice gra z WOŚP
Jak co roku Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice aktywnie włącza się w akcję Jurka Owsiaka i pomaga zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, podczas aukcji WOŚP-u, można licytować specjalny pakiet lekcji nauki jazdy konnej na Colorado, pierwsze z zajęć poprowadzi osobiście dyrektor WTWK Partynice – Jerzy Sawka. Ponadto na terenie kompleksu, dokładnie w sklepie z artykułami jeździeckimi „Mustang”, znajduje się puszka WOŚP, do której można wrzucać gotówkę.

Colorado to następca Damara – konia Bohuna z filmu „Ogniem i mieczem”, który niestety odszedł w 2020 roku dożywając 27 lat.
Colorado pojawił się na Partynicach w ubiegłym roku i z miejsca zjednał sobie sympatię wszystkich pracowników oraz osób uczęszczających na lekcje nauki jazdy konnej.

Jest to koń niezwykły, ma za sobą udział w kilku happeningach m.in. wizytację jednego z nowo zakupionych autobusów wrocławskiego MPK, czy też udział w programie Radio Ram realizowanym z okazji dwudziestolecia stacji, Colorado wszedł do budynku, w którym znajdowało się studio. Wziął również udział w nagrywaniu  partynickiego spotu, który odbił się szerokim echem w sieci. Zrealizowany w komediowo-westernowej konwencji klip, w którym dyrektor Jerzy Sawka na galopującym Colorado rozprawia się z wirusem covid-19, obejrzało 70 000 internautów !

 

Link do aukcji:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wylicytuj-5-lekcji-jazdy-konnej-na-colorado-xay

 

Chcących wspomóc Orkiestrę gotówką WTWK zaprasza do znajdującego się na terenie partynickiego kompleksu sklepu z artykułami jeździeckimi „Mustang”, w którym ustawiona została  puszka WOŚP.
Sklep jest czynny w godz. 11:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę w godz.  11:00 – 14:00.

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe