Koncert walentynkowy online – zaproszenie!

  • 05.02.2021, 20:25 (aktualizacja 05.02.2021, 20:31)
Koncert walentynkowy online – zaproszenie!

 

Już w niedzielę 14 lutego o g. 16.00 Kobierzycki Ośrodek Kultury wyemituje na swojej stronie internetowej www.kultura-kobierzyce.pl specjalny koncert na walentynki.

Własnymi staraniami i siłami KOK postanowił przygotować koncert online, korzystając z umiejętności swoich podopiecznych z sekcji wokalnych, zespołowych i tanecznych. Poszczególne występy zostały nagrane w sali widowiskowej ośrodka, a następnie zmontowane w jedną całość.

Kogo zatem będzie można obejrzeć i posłuchać? Nie zabraknie utalentowanych dziewcząt z zespołu No Name. Wykonają m.in. „Lepszy model” Kasi Klich. Natomiast młodszy wiekowo i stażem zespół Just Be wykona przebój zespołu Bananarama „Venus”. Obie te grupy pracują pod kierunkiem Lili Reszke. Wystąpią również młodsi wokaliści – Ala Żelazowska i Mateusz Krzykała uczący się u  Darii Stachowicz.

Z pewnością ucieszy widzów obecność Reprezentacyjnej Grupy Tanecznej z Bielan Wrocławskich, która pracuje pod opieką instruktora Łukasza Cichowskiego. Tancerze pokażą się m.in. w rytmicznym jivie i zwiewnym walcu wiedeńskim. Zatańczy też grupa nastolatków z zespołu Bang Bang, kształcących się u Małgorzaty Żamojcin. Przy tej okazji warto przeczytać wywiad z instruktorką tańca nowoczesnego, Małgorzatą Żamojcin, która opowie dlaczego fajnie jest tańczyć.

 

Izabella Starzec
Kobierzycki Ośrodek Kultury

 

__1

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe