Wrocław. Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4 zamknięte do odwołania – z powodu COVID

  • 08.04.2021, 10:54 (aktualizacja 11.04.2021, 17:54)
Wrocław. Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4 zamknięte do…
W związku z potwierdzonym przypadkiem zarażenia koronawirusem u jednego z pracowników Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4, od 8 kwietnia (czwartek), stanowiska obsługi podatnika nr 16, 17 i 18 w sali nr 3 zostają zamknięte do odwołania. Centrum zostało poddane procesowi odkażania. Co ważne, nadal można będzie załatwić sprawy w Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej w zakresie dowodów osobistych, rejestracji pojazdów, praw jazdy czy spraw meldunkowych.

Wszystkie sprawy, które dotychczas mieszkańcy Wrocławia załatwiali w Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Zapolskiej 4, nadal można będzie załatwić w COP przy ul. Kotlarskiej 41 w godz. 8:00-15:15. Warto jednak podkreślić, że z powodu pandemii COP przy ul. Kotlarskiej również pracuje w zmniejszonej obsadzie i należy liczyć się z utrudnieniami.

Przypominamy również, że większość spraw urzędowych można załatwić zdalnie – za pośrednictwem ePUAP, telefonicznie lub pocztą tradycyjną. Urząd Miasta zachęca również do składania deklaracji podatkowych za pośrednictwem nowego portalu Przyjazne Deklaracje - www.przyjazne-deklaracje.pl/wroclaw

Telefonicznie i mailowo można wciąż także kontaktować się z Centrum Wsparcia Przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą zasięgnąć informacji oraz złożyć wniosek w zakresie ulg, ujętych w ramach Wrocławskiego Pakietu Pomocowego. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45, urzędnicy i eksperci czekają na przedsiębiorców pod numerami telefonów: 71 777 72 87, 71 777 73 10, 71 777 74 26.
Uruchomione są także 2 dedykowane adresy mailowe:
- do składania wniosków: [email protected]
- do udzielania informacji: [email protected]
Centrum Obsługi Podatnika obsługuje klientów m.in. w zakresie spraw związanych z podatkami (od nieruchomości, od środków transportowych, podatkiem rolnym i leśnym) oraz opłatami (skarbowymi, za użytkowanie wieczyste gruntów).

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe