NZOZ TWÓJ LEKARZ OTWIERA NOWĄ PLACÓWKĘ WE WROCŁAWIU

  • 08.04.2021, 18:55
NZOZ TWÓJ LEKARZ OTWIERA NOWĄ PLACÓWKĘ WE WROCŁAWIU

Krzycka 89 B – to adres nowej wrocławskiej przychodni medycznej. Placówka jest częścią sieci TWÓJ LEKARZ. W piątek 9 kwietnia przyjmie pierwszych pacjentów.

– Decyzja o utworzeniu nowego ośrodka – to reakcja na ograniczenia związane z pandemią COVID-19. Chodzi przede wszystkim o oddzielenie od siebie konkretnych grup pacjentów, tak by zminimalizować możliwość zakażenia w przychodni, mówi szefowa NZOZ Twój Lekarz Mariola Madler- Litera.

– Naszym głównym celem było wydzielenie specjalnego miejsca, gdzie mogą odbywać się szczepienia oraz gdzie w pełnym wymiarze mogłaby działać Poradnia Dzieci Zdrowych, dodaje lekarka. Zanim nowy ośrodek zacznie pracować na pełnych obrotach, będzie stanowił wsparcie dla Punktu Szczepień przy ulicy Skarbowców 121/123, który w ostatnich tygodniach przeżywał prawdziwe oblężenie.

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe