Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej MEDICITO – już działa przy Zwycięskiej!

  • 25.05.2021, 14:31 (aktualizacja 25.05.2021, 14:42)
Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej MEDICITO – już działa…


Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej MEDICITO to lekarze rodzinni, interniści, pediatrzy i neonatolodzy. Teraz w nowej lokalizacji przy ul.Zwycięskiej 25-35/15 we Wrocławiu. Dostępni blisko i bezpiecznie.

Nasza przychodnia to firma z 18- letnią tradycją, która od 2003 funkcjonuje nieprzerwanie na rynku medycznym. Pierwszą lokalizacją była ul. Dobrzyńska i tam też przepracowaliśmy z pacjentami 18 lat.

Teraz w nowej, bardziej komfortowej lokalizacji przy ul. Krasińskiego 29/3 we Wrocławiu nadal niesiemy pomoc naszym pacjentom. Wsparciem jest nasza nowa placówka przy ul. Zwycięskiej 25-35/15. Liczna grupa lekarzy specjalistów zajmuje się profilaktyką i leczenie m dzieci i dorosłych również w ramach umowy z Narodowym Fundusze Zdrowia. Funkcjonujemy również jako punkty szczepień obowiązkowych (z kalendarza szczepień),a także dodatkowych, komercyjnych spoza koszyka świadczeń gwarantowanych. Zajmujemy się również szczepieniami przeciw Covid-19, do których kwalifikację przeprowadzają prof. dr hab. Jarosław Drobnik i dr Jerzy Wilk.Prof. Jarosław Drobnik to lekarz o wysokich kwalifikacjach. Naczelny epidemiolog Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, zdrowia publicznego, epidemiologii, balneologii, medycyny fizykalnej oraz medycyny paliatywnej. Obecnie pierwszy wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Jerzy Wilk to lekarz chorób wewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną. W przeszłości lekarz na oddziale chorób wewnętrznych szpitala MSWiA oraz pogotowia ratunkowego. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za organizację ambulatorium w czasie powodzi we Wrocławiu. Ma indywidualne podejście do pacjenta.

PEDIATRIA I NEONATOLOGIA

Ważnym elementem naszej działalności jest pediatria i neonatologia. Pediatria to dział medycyny zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób dzieci i młodzieży, a neonatologia to medycyna noworodków. Pojawienie się na świecie dziecka jest wyjątkową chwilą w życiu rodziny. Rodzice z niecierpliwością czekają na pierwszą kąpiel swojego maleństwa w domu, spacer, uśmiech.

Pragną, aby te chwile były niepowtarzalne. Jednak pojawienie się malutkiego człowieka rewolucjonizuje życie, a pierwszym chwilom w domu towarzyszy często niepewność. Pojawiają się rozterki i chwile rozdrażnienia, nieprzespane noce.

To zupełnie normalne. Często świeżo upieczone mamy szukają odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań na forach internetowych, wśród znajomych, czy w rodzinie. Ale każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia często popartego wiedzą medyczną.

Pediatrzy i neonatolodzy stanowią trzon naszych codziennych medycznych działań.

Dr Anna Seredyn - Pieniądz została wybrana „Pediatrą Roku 2017” w konkursie Dolnośląski Hipokrates. Zajmuje się opieką nad noworodkiem po porodzie, szczepieniami, bilansami. Jest doktorem nauk medycznych, specjalistą neonatologii, położnictwa i ginekologii. Ma doświadczenie w pracy nad skrajnymi wcześniakami. Jej dewizą indywidualne podejście do każdego małego pacjenta.


Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej MEDICITO

BLISKO BEZPIECZNIE PROFESJONALNIE

Wrocław, ul/ Zwycięska 25-35/15

Deklaracje wyboru świadczeniodawcy świadczącego składać można osobiście lub drogą elektroniczną - przez internetowe konto pacjenta – IKP.

Deklaracje możemy składać do lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki środowiskowej i położnej środowiskowej.

Deklaracje wyboru świadczeniodawcy można osobiście lub drogą elektroniczną - przez internetowe konto pacjenta – IKP.

Deklaracje możemy składać do lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki środowiskowej i położnej środowiskowej.

[materiał partnerski]

 

 

__1

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe