[OGŁOSZENIE] Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenie gminy Kobierzyce

  • 04.08.2022, 00:00
[OGŁOSZENIE] Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych…
OGŁOSZENIE o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenie gminy Kobierzyce

Na podstawie art. 17 pkt 9 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2022r. poz. 503) oraz na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko(t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1029 ze zm.) Wójt Gminy Kobierzyce zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:

  1. obszaru położonego przy ul. Lipowej, Malinowej i Jeżynowej we wschodniej części wsi Wysoka - część B (A162b);
  2. obszaru położonego przy ul. Partyzantów w środkowo-wschodniej części wsi Dobkowice (I39);
  3. obszaru położonego w północno-wschodniej części obrębu Rolantowice - część B (I30b).

 

Projekty planów wyłożone zostaną do publicznego wglądu wraz z prognozami oddziaływania na środowisko, w dniach od 11.08.2022r. do 31.08.2022r. w siedzibie Urzędu Gminy Kobierzyce, al. Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce, w godzinach urzędowania.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi zmianami odbędzie się w dniu w 31.08.2022r. o godzinie 13.00 w siedzibie Urzędu Gminy Kobierzyce.

Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy, osoby prawne i fizyczne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej mogą wnosić uwagi do projektu planów. Uwagi należy składać na piśmie do Wójta Gminy Kobierzyce z podaniem imienia, nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 14.09.2022r.

 

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych

Wójt Gminy Kobierzyce informuje, że przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – RODO (Dz.U.UE. L z 2016r. Nr 119, str.1). Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych znajdują się na naszej stronie pod adresem: www.ugk.pl w zakładce „URZĄD\RODO-OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH” oraz w siedzibie Administratora.

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe