Ołtaszyn. Straszny dwór przy Frankowskiego

  • 14.09.2018, 21:17
Ołtaszyn. Straszny dwór przy Frankowskiego

 

 

– Dzikie nocne imprezy urządzane przez młodzież, hałasy – strach chodzić koło tego opuszczonego miejsca, sygnalizuje nasz Czytelnik.

Rzeczywiście, ostatni budynek mieszkalny przy maleńkiej ulicy Frankowskiego (boczna Obrońców Poczty Gdańskiej obok administracyjnej granicy z Wysoką) sprawia wrażenie miejsca całkowicie opuszczonego.

Powybijane szyby, graffiti, całkowicie zaniedbany teren wokół domu, który, zgodnie z projektem był zapewne eleganckim budynkiem mieszkalnym dla dwóch rodzin. Obiekt sprawia wrażenie niedokończonej budowy.

Informację o nieproszonych gościach w obiekcie i hałasach potwierdzają również zaniepokojeni sąsiedzi. Sygnały te przekazaliśmy asp. szt. Grzegorzowi Łacie, kierownikowi rewiru II policyjnego komisariatu Wrocław- Krzyki.

– Dziękuję za informacje, z pewnością w najbliższym czasie będziemy bacznie przyglądać się temu miejscu, mówi Grzegorz Łata.

Informacje o problemach z bezpieczeństwem w okolicy można również kierować bezpośrednio do dzielnicowego, którym dla okolic ul. Obrońców Poczty Gdańskiej jest
mł. asp. Robert Jamrozik (tel.71 782 45 68, kom. 601 816 179, e-mail: [email protected])

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tru5kawka
Tru5kawka 15.09.2018, 18:50
Przydałoby się nieco więcej informacji na ten temat. Czy teren ma właściciela, dlaczego nie jest dokończony, jaki jest plan na przyszłość dla tego obiektu?

Pozostałe