Centrum Terapeutyczne Max Hemp. Wpadnij na Dzień Otwarty i zbadaj poziom witaminy D3. Zapraszamy już 14 maja (sobota), w godz. 9.00-15.00

  • 06.05.2022, 15:11 (aktualizacja 10.05.2022, 19:47)
Centrum Terapeutyczne Max Hemp. Wpadnij na Dzień Otwarty i zbadaj poziom…
Lepiej zapobiegać niż leczyć Każdy zna to powiedzenie, jednak nie każdy przywiązuje do niego wagę. W codziennym życiu, gdy przytłacza nas ilość spraw zawodowych i obowiązków domowych, trudno jest znaleźć przestrzeń na to, aby zastanowić się nad tym, co możemy zrobić dla własnego zdrowia i długowieczności. Wieloletnie zaniedbania kwestii zdrowotnych może prowadzić do poważniejszych problemów w przyszłości, warto sprawdzić jak możemy zadbać o siebie z wyprzedzeniem.

A możemy zrobić naprawdę sporo i to niewielkim kosztem. Przede wszystkim powinniśmy zacząć od drobnych zmian w naszej codziennej rutynie: zdrowo jeść, pić odpowiednią ilość wody, uprawiać aktywność fizyczną, dobrze wysypiać się, zadbać o relaks i dobre samopoczucie, uzupełniać niedobory składników odżywczych w diecie, budować dobre relacje, zatroszczyć się o odpowiedni poziom dotlenienia organizmu. Wszystkie te aspekty wymagają jednak nieco zaangażowania – nikt nie wymyślił jeszcze cudownej pigułki na zdrowie, dlatego o każdy obszar musimy zadbać sami. Z pomocą przychodzą jednak pewne sposoby, które docenia świat medycyny i sami użytkownicy. Na szczęcie nie musisz jeść wiadra otrębów, żeby zabezpieczyć dzienne zapotrzebowanie organizmu na błonnik – możesz swoją dobrze zbilansowaną dietę uzupełnić o wartościowe, naturalne suplementy, które ułatwią prawidłowe funkcjonowanie ciała i umysłu.

Bogata oferta usług profilaktyki zdrowia w Twoim sąsiedztwie

Z pomocą przychodzi także bogata oferta usług Centrum Terapeutycznego Max Hemp, które działa przy ul. Borowskiej 242, vis-a-vis Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. W ofercie Centrum znajduje się wiele usług, nie tylko tych związanych z rozwiązywaniem istniejących problemów zdrowotnych, ale także takich które pozwolą na poprawę dobrostanu i sprawią, że wzmocniony organizm sam będzie radził sobie z atakującymi go chorobami
i infekcjami. Spektrum usług profilaktycznych jest bardzo szerokie – znajdują się w nim pozycje takie jak tlenoterapia hiperbaryczna, kroplówki witaminowe, konsultacje dietetyczne, konsultacje w zakresie świadomej suplementacji, szeroka gama badań diagnostycznych oraz bezpłatny Punkt Informacji Konopnej, czyli miejsce, w którym można zasięgnąć fachowej wiedzy o leczniczym stosowaniu konopi.  W ofercie znajdują się także usługi terapeutyczne, takie jak leczenie ran przewlekłych, manualna terapia blizn, masaże lecznicze, usługi pielęgniarskie oraz specjalistyczne konsultacje lekarskie.

 – Proponowane przez nas usługi pozwolą na szybką poprawę funkcjonowania organizmu, co ważne jest zwłaszcza teraz, w okresie zmiany pór roku. – mówi Dorota Karkut, dyrektorka zarządzająca Centrum Terapeutycznego. – Szczególnie polecam korzystanie z komory hiperbarycznej, która pozwala na błyskawiczne uzupełnienie poziomu natlenienia organizmu. Sam proces jest przyjemny i nieinwazyjny. W trakcie pobytu w komorze można czytać książkę, a nawet pracować. Warto skorzysta także z masażu pneumatycznego BOA, który wspaniale usprawnia pracę układu limfatycznego, a w konsekwencji – całego organizmu.

Dni otwarte – poznaj ofertę Centrum Terapeutycznego Max Hemp

Dzień Otwarty Centrum Terapeutycznego Max Hemp to znakomita okazja by zapoznać się
z ofertą specjalistów, przekonać się jak wyglądają dostępne tu usługi profilaktyczne, a także by skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Już 14. maja (sobota) w godz. 9-15 na wszystkich gości, którzy odwiedzą tę działającą
po sąsiedzku lokalizację, czeka moc atrakcji w kontekście wsparcia i profilaktyki zdrowia. Zespół Centrum Terapeutycznego przygotował na ten dzień m.in.: wykłady edukacyjne
o tematyce zdrowotnej, bezpłatne badania, zdrowy poczęstunek, możliwość zwiedzenia zaplecza medycznego Centrum, poznanie kadry medycznej Centrum oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych, dostępnych tylko w tym dniu. Organizatorzy przewidzieli także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zależało nam na jak najszerszej prezentacji możliwości oferowanych przez naszą placówkę, ale przede wszystkim na zapoznaniu odwiedzających z wartościową wiedzą dotyczącą ich zdrowia. – dodaje Dorota Karkut – W takcie wykładów, które odbędą się tego dnia w Centrum, będzie można dowiedzieć się w jaki sposób wprowadzić w naszą codzienność zdrowe nawyki. Zachęcamy także do skorzystania z możliwości badania poziomu i metabolizmu witaminy D3. Jej niedobory mogą mieć dotkliwe skutki, którym łatwo przeciwdziałać poprzez właściwą suplementację. W tym także doradzą nasi specjaliści. Serdecznie zapraszamy!

Program Dnia Otwartego:

9:00 – 15:00 – zdrowy poczęstunek i degustacja herbaty konopnej

10:30 – wykład o odżywianiu

11:30 – wykład o nawodnieniu

12:30 – wykład o aktywności fizycznej

13:30 – wykład o higienie snu

10:00 – 13:00 – możliwość wykonania badania stężenia i metabolizmu D3 w promocyjnej cenie 99 zł (zamiast 139 zł)

9:00 – 15:00 – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe