DZIEŃ DZIECKA W PRZYCHODNIACH NZOZ TWÓJ LEKARZ.

  • 01.06.2022, 09:28 (aktualizacja 01.06.2022, 09:55)
DZIEŃ DZIECKA W PRZYCHODNIACH NZOZ TWÓJ LEKARZ.
Pierwszego czerwca naszych najmłodszych Pacjentów odwiedzi Super Lekarz! Maskotka propagująca zdrowy tryb życia będzie rozdawać w Przychodniach NZOZ Twój Lekarz upominki z okazji Dnia Dziecka i zachęcać do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „SUPER LEKARZ NA WAKACJACH”.

Radosne świętowanie rozpocznie się o godzinie 8:30 w Przychodni Twój Lekarz w Kobierzycach przy ulicy Witosa 5. Następnie około 10:00 konwój z prezentami wyruszy do Wrocławia by spotkać się z dziećmi w Przychodni Promenady przy ulicy Zakładowej 11E/1. Stamtąd około 12:30 Super Lekarz pojedzie do Przychodni Twój Lekarz przy ulicy Gagarina 110, by zakończyć pracowity dzień o 16:00 w Placówkach Krzycka 89B i Skarbowców121/123.

Podczas spotkań z najmłodszymi Super Lekarz przypomni podstawowe zasady zdrowego trybu życia i zachęci dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzień Dziecka będzie też okazją do podzielenia się pomysłami na bezpieczne wakacyjne zabawy. Zapraszamy!

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.gazetasasiedzka.hmn-media.pl z siedzibą we Wrocławiu. Firma HMN-MEDIA Maciej Welyczko jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe